Kniha návštěv

Datum: 15.05.2013

Vložil: Anna Žáková

Titulek: Pozdrav od sousedky

Tak jsem se konečně dostala k tomu, abych si prohlídla
vaše stránky. Stručně řečeno: jste úžasní...!!! Vy i vaši pejsci. Přeju vám všem spoustu radosti a ještě spoustu chovatelských úspěchů.

Datum: 17.07.2013

Vložil: Romana

Titulek: Re: Pozdrav od sousedky

Díky za milá slova paní sousedko :-) a ještě jeden velký dík za Vaši míru tolerance s našimi černochy blaznivými :-))) Lepší sousedy jsme si nemohli přát :-)

Datum: 12.03.2013

Vložil: Jana Tichá

Titulek: pozdrav

Ahoj Romčo, tak jsem tě po dlouhé době viděla, vypadáš skvěle. Pejsci jsou taky úžasní. Tak se opatruj.

Datum: 22.03.2013

Vložil: Romana

Titulek: Re: pozdrav

Ahoj Jani, díky za pozdrav a komplimet :-))) Fotky jsou někdy milosrdné :-))) Ale pejsci úžasní jsou, to je pravda :-) Měj se krásně!

Datum: 14.11.2012

Vložil: Ježci z Boskovic

Titulek: podzimní pozdravy

Nazdarek kamaradi:-)
tak jsme ciste nahodou zjistili, ze mate nove stranky. Takze vim, co budu delat v prvni volne chvili... poradne je prozkoumam :-)
Mejte se krasne barevne jak podzim znaci a tesime se na brzskou navstevu :-)

Datum: 16.11.2012

Vložil: Romana

Titulek: Re: podzimní pozdravy

Milí Ježečci, myslím, že u vás na návštěvě budeme dřív, než se nadějete :-))) Těšíme se!

Datum: 19.07.2012

Vložil: Eva Libnarová CHS z Císařského údolí

Titulek: Pozdrav

Dobrý den paní Němečková, zdravím Vás ze Severních Čech. Amálka, co má teď štěňátka po Vašem Bentleym, je od nás, tak jsem se musela na taťku našich "vnoučat" :-) podívat. No musím Vám říct - je to kluk krásnej a hlavně Vám chci pochválit fotky, jsou nádherné, opravdu mě nadchly!! :-) Tak přeju ať se Vám s fešákem Bentelym daří aspoň jako dosud nebo ještě lépe.
Eva Libnarová

Datum: 20.07.2012

Vložil: Romana

Titulek: Re: Pozdrav

Jižní Morava zdraví Severní Čechy! Děkuji za pochvalu a zprávu. Amálka alias Enny je milá fenka, která žije S velkou rodinou, nikoliv VEDLE ní, což mi je velmi sympatické a majitelé si nemohou její povahu vynachválit :-) Můžete být na svou odchovankyni pyšná! :-)

Datum: 13.06.2012

Vložil: Alena

Titulek: Nová nevěsta

Ahoj Romy, určitě se Ti doneslo, že mám po úmrtí Aničky novou fenku Amy z Dubového lesa nedaleko od Prahy. Je to moje štěstíčko, ráda bych udělala chovnost, ale nevím, jestli to s ní zvládnu, už teď má v půlroce 3O kg. Konečně jsem objevila Tvé stránky, měla jsem nějaké jiné, to víš, já zase tomu internetu moc nedám. Takže stránky krásné, takové vymakané, jako vše, co děláš s pejskama. Já mám informace od maminky a ta od Zdeny. Moc Tě zdravím a samozřejmé též Píťu.

Datum: 18.06.2012

Vložil: Romana

Titulek: Re: Nová nevěsta

Zdravím na Vysočinu! Vím , vím a věřím, že je to Tvoje štěstíčko :-), resp. ,,kus,, štěstí :-))) Tak hlavně ve zdraví se užívejte!

1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek